Nabídka kroužků 2019-2020

  Školní rok 2019/2020

Kroužky

 

Jméno vedoucího

 

Termín

(den, od -do)

 

Cena za

1. pololetí

Flétna (začátečníci) Markéta Vilímská Po 13:15 – 14:00 500 Kč
Flétna (pokročilí) Markéta Vilímská St 13:15 – 14:00 500 Kč
Sboreček Martin Novotný Po 15:00 – 15:45 200 Kč
Deskové hry ( 2.-5. třída) Jana Novotná Po 13:00 – 13:45 200 Kč
Kytara začátečníci Václav Machač Čt 13:45 – 14:30 500 Kč
Kytara pokročilí Václav Machač Čt 14:30 – 15:15 500 Kč
Základy gymnastiky pro 1. a 2. stupeň Marcela Šimůnková Pá 13:25 – 14:10 200 Kč
Sportuj ve škole (1.-2. třída) Markéta Vilímská Pá 11:45 – 12:30 ZDARMA
Sportuj ve škole ( 3.-4. třída) Markéta Vilímská St 15:00 – 15:45 ZDARMA
Minivolejbal 4. – 6. třída Helena Holečková Po 15:00 – 16:30 200 Kč
Minivolejbal 1. – 3. třída František Pluhař Čt 11:45 – 12:30 200 Kč
Malá kopaná 1. – 3. třída Alexandr Milojkovič Pá 14:15 – 15:00 200 Kč
Malá kopaná 4. – 6. třída Alexandr Milojkocič Pá 15:00 – 16:00 200 Kč
Keramika 1. třída Jana Hlináková St 13:30 – 14:30 500 Kč
Keramika 2. třída Jana Hlináková St 12:30 – 13:30 500 Kč
Keramika 3. třída Jana Hlináková Út 13:20 – 14:20 500 Kč
Keramika 4. – 5. třída Petra Boguschová St 15:45 – 16:30 500 Kč
Zálesáctví Jitka Jarkovská Út 15:15 – 16:00 200 Kč
Anglický jazyk pro 1. třídu Radka Maschio St 12:15 – 13:00 500 Kč + cca 400 Kč za učebnice
Šperkovna ( 2. – 9. třída ) Edita Peregrinová Út 13:25 – 14:10 500 Kč
Experimentální archeologie ( 2.-9. třída) Edita Peregrinová Čt 13:25 – 14:10 200 Kč
Keramika 6. třída Ivana Pleskačová Út 14:20 – 15:20 500 Kč
Keramika 7. – 9. třída Ivana Pleskačová Pá 14:00 – 15:00 500 Kč
Volejbal mladší žáci 5. – 7. třída Helena Holečková Út 15:20 – 16:30 200 Kč
Volejbal starší žáci 7. – 9. třída Helena Holečková Čt 15:00 – 16:30 200 Kč
Volejbal starší žákyně Martina Halamová St 16:00 – 17:30 200 Kč
Anglický jazyk pro 8. ročník Martina Šurová dle dohody, 1x 14 dní 300 Kč
Příprava z M na SŠ 9. ročník Monika Křížová dle dohody 500 Kč
Příprava z ČJ na SŠ 9. ročník Martina Šurová dle dohody 500 Kč
Příprava z ČJ na SŠ 8. ročník Martina Šurová dle dohody, 1x 14 dní 300 Kč
Francouzský jazyk 2. stupeň Lukáš Zapadlo Čt 7:00 – 7:45 500 Kč + cca 400 Kč za učebnici
Anglický jazyk 6. – 7. třída Lukáš Zapadlo Po 14:00 – 14:45 500 Kč
Poznávání rostlin 2. stupeň Martina Šurová dle dohody, 1x 14 dní 200 Kč
Německý jazyk pro 8. ročník Petra Doubková Út 14:15 – 15:00 500 Kč

J